
Mariah Carey heeft een groot gedeelte van haar tour in Latijns-Amerika geannuleerd. De kaartverkoop was al een tijd geleden begonnen. Optredens in Brasil, Chili en Argentinië gaan niet door.
De zangeres verwijt haar promotor grote nalatigheid. In de persoonlijke verklaring van de Amerikaanse zangeres woensdag aan de media: “Ik ben zeer ongelukkig met het feit dat een gedeelte van de tour geannuleerd moet worden”

Kaarthouders kunnen geld terugvragen. De concertreeks maakt onderdeel uit van de The Sweet Sweet Fantasy Tour. Afgelopen april stond Carey in de Amsterdamse Ziggo Dome.
Toch nog ‘n beetje goed nieuws voor Maria en haar fans: Optredens in Mexico gaan nog wel door. Daarnaast geeft de zangeres eind dit jaar kerstconcerten in New York.
